Taa, wakacje, w sumie to juz pierwszy miesiąc za nami..:(
Tak szybko to zlecialo:( od wrzesnia do nowej szkoly, nowi ludzie, nowi nauczyciele i nowe przedmioty. Boje sie, ze sie nie odnajde. Ale na szczescie nie bede sama. Bedzie wiele osob, z ktorymi bylam w gimnazjum:)
Dawno mnie nie bylo.. jak zwykle:( sprobuje to nadrobic... jest godzina 3:24, nie moge spac, bo okno otwarte, samochody jezdza, a ja go nie zamkne bo sie ugotuje:(
Tak poza tym, to dzis, w sumie wczoraj i dzis mialam cudowny dzien:) w polowie:)
Do Polski przyjechal moj kolega ze Szewcji, no i wiadomo, trzeba bylo wypic.. ehe.. nie wyszlo mu to na dobre.. mi wlasciwie tez:/
Poszlismy do Sztumu, bylo po 1:00 a policja krazyla po mieście.. w koncu nas zlapali. Na szczescie, policjani byli fajni. Taaak, dziwne... ale to prawda. Odwiezli nas i odjechali:) ciekawie bardzo hehe:) odprowadzilam kolege do domu, bo on byl nie w stanie pojsc sam.. i musialam wrocic sama, oczywiscie... mama nie spala... opierdziel w domu, za to ze wrocilam o 1:40 do domu.. bywa :D
Dobrze ze nie musialam dmuchac hehe, bo bylo by zle...
Teraz leze juz w lozku, pisze wpis na bloga z tableta, sprawdze szybciutko Facebook'a i mozna isc spac:)
W drugi miesiac wakacji, moze uda mi sie gdzies pojechac to porobie zdjecia:) w sumie to w piatek i sobote melanzuje z dziewczynami to beda fotki szybciutko:)
Buziaki:*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz