Taa, wakacje, w sumie to juz pierwszy miesiąc za nami..:(
Tak szybko to zlecialo:( od wrzesnia do nowej szkoly, nowi ludzie, nowi nauczyciele i nowe przedmioty. Boje sie, ze sie nie odnajde. Ale na szczescie nie bede sama. Bedzie wiele osob, z ktorymi bylam w gimnazjum:)
Dawno mnie nie bylo.. jak zwykle:( sprobuje to nadrobic... jest godzina 3:24, nie moge spac, bo okno otwarte, samochody jezdza, a ja go nie zamkne bo sie ugotuje:(
Tak poza tym, to dzis, w sumie wczoraj i dzis mialam cudowny dzien:) w polowie:)
Do Polski przyjechal moj kolega ze Szewcji, no i wiadomo, trzeba bylo wypic.. ehe.. nie wyszlo mu to na dobre.. mi wlasciwie tez:/
Poszlismy do Sztumu, bylo po 1:00 a policja krazyla po mieście.. w koncu nas zlapali. Na szczescie, policjani byli fajni. Taaak, dziwne... ale to prawda. Odwiezli nas i odjechali:) ciekawie bardzo hehe:) odprowadzilam kolege do domu, bo on byl nie w stanie pojsc sam.. i musialam wrocic sama, oczywiscie... mama nie spala... opierdziel w domu, za to ze wrocilam o 1:40 do domu.. bywa :D
Dobrze ze nie musialam dmuchac hehe, bo bylo by zle...
Teraz leze juz w lozku, pisze wpis na bloga z tableta, sprawdze szybciutko Facebook'a i mozna isc spac:)
W drugi miesiac wakacji, moze uda mi sie gdzies pojechac to porobie zdjecia:) w sumie to w piatek i sobote melanzuje z dziewczynami to beda fotki szybciutko:)
Buziaki:*
wtorek, 29 lipca 2014
środa, 30 kwietnia 2014
dwie sesyjki, zero postow
Znowu zaniedbuje bloga...
Ostatnio bylam z Daria dwa dni pod rząd na zdjeciach w opuszczonym budynku. W zdjeciach nie ma nic szczególnego. Są ładne i w ogóle, ale nic poza tym.
Niżej umieszczam gifa:)
W zeszlym tygodniu byl egzamin gimnazjalny. Mysle, ze poszlo mi dobrze. Nic a nic sie nie uczylam. Przyjęłam ten egzamin na tak zwanej wyjebce. Po co mialam sie jeszcze bardziej stresowac. Zawsze przyjmuje wszystko na wyjebce, gdyz tak jet latwiej.
Od jutra majoweczka. Tyle melanży, tak malo czasu i hajsu. Jutro idziemy z Daria na ognisko do Sztumu. Pojutrze ide do Michala :)
W niedziele jade na bierzmowanie do Patrycji. Jestem swiadkowa wiec musze byc. Prezencik juz kupiony, sukienka tez. Teraz tylko modlic sie o to aby byla piekna pogoda.
Dzis mialam isc na warsztaty teatralne, ale nie chcialo mi sie. Za chwile ide do Sylwii na urodziny maluszka :* Popijemy, zjemy ciasto, posmiejemy sie i wroce do domu zeby isc spac i wytrzymac jutro dlugo :)
Elo.
Ostatnio bylam z Daria dwa dni pod rząd na zdjeciach w opuszczonym budynku. W zdjeciach nie ma nic szczególnego. Są ładne i w ogóle, ale nic poza tym.
Niżej umieszczam gifa:)
W zeszlym tygodniu byl egzamin gimnazjalny. Mysle, ze poszlo mi dobrze. Nic a nic sie nie uczylam. Przyjęłam ten egzamin na tak zwanej wyjebce. Po co mialam sie jeszcze bardziej stresowac. Zawsze przyjmuje wszystko na wyjebce, gdyz tak jet latwiej.
Od jutra majoweczka. Tyle melanży, tak malo czasu i hajsu. Jutro idziemy z Daria na ognisko do Sztumu. Pojutrze ide do Michala :)
W niedziele jade na bierzmowanie do Patrycji. Jestem swiadkowa wiec musze byc. Prezencik juz kupiony, sukienka tez. Teraz tylko modlic sie o to aby byla piekna pogoda.
Dzis mialam isc na warsztaty teatralne, ale nie chcialo mi sie. Za chwile ide do Sylwii na urodziny maluszka :* Popijemy, zjemy ciasto, posmiejemy sie i wroce do domu zeby isc spac i wytrzymac jutro dlugo :)
Elo.
sobota, 29 marca 2014
cudownie
Dzis dzien spedzony bardzo przyjemnie z moim przyjacielem. Dziekuje mu bardzo za wsparcie i spedzenie ze mna tej trudnej chwili. Kocham go:) pogadalismy, zapalilismy, wypilismy, posmialismy sie. Jest mi juz lepiej dzieki jego wsparciu. Mam nadzieje ze nasza przyjazn sie nie rozpadnie tak szybko.
Mialam dzis spotkac sie z Piotrusiem, ale niestety musial zostac dluzej w pracy:(
Na szczescie jutro nadrobimy to, co ominelo nas przez dwa miesiace:) czyli mozna powiedziec, ze jutrzejszy dzien takze zapowiada sie cudownie:)
Mialam dzis spotkac sie z Piotrusiem, ale niestety musial zostac dluzej w pracy:(
Na szczescie jutro nadrobimy to, co ominelo nas przez dwa miesiace:) czyli mozna powiedziec, ze jutrzejszy dzien takze zapowiada sie cudownie:)
czwartek, 27 marca 2014
before i die
W dzisiejszej notce chcialabym pokazac, co chce zrobic przed smiecia. Zauwazylam, ze jest to "modne" wsrod blogereg/blogerow.
Mam wiele planow, ktore chcialabym zrealizowac przed smiecia, ale wydaje mi sie, ze wszystkich tu nie zamieszcze :)
Jest tego o wiele wiele wiecej. M.in.: pojechac na Woodstock czy urodzic blizniakow :)
Dluga notke bym musiala zrobic zeby zamiescic wszystkie rzeczy do zrobienia przed smiercia.
DLA NIEWTAJEMNICZONYCH:
Mam wiele planow, ktore chcialabym zrealizowac przed smiecia, ale wydaje mi sie, ze wszystkich tu nie zamieszcze :)
Dluga notke bym musiala zrobic zeby zamiescic wszystkie rzeczy do zrobienia przed smiercia.
DLA NIEWTAJEMNICZONYCH:
Before I Die jest to lista rzeczy, ktora chcesz zrobic przed smiercia. Ogolnie na pomysl wpadla Candy Chang (jakos tak) z Nowego Orleanu , przeksztalcajac sciane opuszczonego domu w tablice, na ktorej kazdy kto przechodzil kolo niej mogl napisac swoje marzenia, zyczenia, pragnienia albo cele , ktore chce zrealizowac przed smiercia. Taka sciana podobno jest tez w Warszawie :)
chora, glupia, nieszczesliwa
Zachorowalam. Tak. Uwielbiam to po prostu. Wczoraj sie zaczelo. Zle sie czulam na drugiej lekcji wiec mama musiala mnie odebrac. Do dzis choruje. Nie bylo to jednak chwilowe.
Jutro musze isc do szkoly, nawet jesli bede sie zle czula. Musze tez wybrac sie do Sztumu w poszukiwaniu praktyk. Tyle rzeczy mam teraz na glowie, ze juz tego nie ogarniam.
Jestem glupia, bo przez moje zachowanie trace wszytkich w okol. Mowiac wszystkich, mam na mysli Macka. On jest dla mnie wszystkim. I tak pozostanie. Napisalam dzis do niego. Czekam teraz az odpisze. Oby odpisal.
Mam juz dosc szkoly. Z tego faktu jestem nieszczesliwa. Chce juz wakacje, wyjazd na Woodstock, wiele melanży i wspolnych chwil z przyjaciolmi. Brakuje mi tego od roku. Chce aby wszystko sie ulozylo. Chce aby bylo dobrze miedzy mna a Mackiem. Chce byc w koncu szczesliwa!
Jutro musze isc do szkoly, nawet jesli bede sie zle czula. Musze tez wybrac sie do Sztumu w poszukiwaniu praktyk. Tyle rzeczy mam teraz na glowie, ze juz tego nie ogarniam.
Jestem glupia, bo przez moje zachowanie trace wszytkich w okol. Mowiac wszystkich, mam na mysli Macka. On jest dla mnie wszystkim. I tak pozostanie. Napisalam dzis do niego. Czekam teraz az odpisze. Oby odpisal.
Mam juz dosc szkoly. Z tego faktu jestem nieszczesliwa. Chce juz wakacje, wyjazd na Woodstock, wiele melanży i wspolnych chwil z przyjaciolmi. Brakuje mi tego od roku. Chce aby wszystko sie ulozylo. Chce aby bylo dobrze miedzy mna a Mackiem. Chce byc w koncu szczesliwa!
niedziela, 2 marca 2014
nie przespana noc.
Ze wzgledu na moja częstą bezsenność dzisiejszej nocy nie spalam do 5:00. Pisalam z Mackiem oraz z Natalia. Oboje poswiecili sie dla mnie. Nie spali razem ze mną:* kocham ich. Z Natalią wymienilysmy sobie kilka slow bardzo smutnych.. nie ukrywam łezka sie zakręciła. Teraz wiem, ze kocha mnie z calego serduszka:* jest kochana i tylko moja. Kocham ją mimo wszystkich trudnych chwil. I dziekuję jej za wszystko. Moja kochana kuzyneczka:* byla dzis u mnie, porozmawialysmy, posmialysmy sie. Ogolnie wszystko pozytywnie. Za jakąś godzinke idę z Maćkiem na spacer. Musimy porozmawiać, bo popełnilłam błąd, który muszę teraz naprawić. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Od ok. 3 dni powrociłam do rysowania różnych rzeczy. Wszystko ze względu na to, że od drugiej klasy gimnazjum chodzę na plastykę. Dopiero teraz zaczęło mnie to jakoś "przyciągać". Jakieś dziwne podejście do życia miewam ostatnio.
Nieważne.
Od ok. 3 dni powrociłam do rysowania różnych rzeczy. Wszystko ze względu na to, że od drugiej klasy gimnazjum chodzę na plastykę. Dopiero teraz zaczęło mnie to jakoś "przyciągać". Jakieś dziwne podejście do życia miewam ostatnio.
Nieważne.
The End.
sobota, 1 marca 2014
zacznijmy od poczatku.
a wiec.. zaczynam wszystko od poczatku. zaczelam wszystko od nowa juz tydzien temu. poznalam pewnego chlopaka. do dzis uklada sie wspaniale. jestem szczesliwa i tak pozostanie juz na bardzo dlugo dzieki niemu:* wczoraj byly chwile trudnosci. ale dzis to wszystko zostanie naprawione.:) chwile z kuzynka, grube melo.:)
Subskrybuj:
Posty (Atom)








.png)










.png)


