czwartek, 27 marca 2014

chora, glupia, nieszczesliwa

Zachorowalam. Tak. Uwielbiam to po prostu. Wczoraj sie zaczelo. Zle sie czulam na drugiej lekcji wiec mama musiala mnie odebrac. Do dzis choruje. Nie bylo to jednak chwilowe.
Jutro musze isc do szkoly, nawet jesli bede sie zle czula. Musze tez wybrac sie do Sztumu w poszukiwaniu praktyk. Tyle rzeczy mam teraz na glowie, ze juz tego nie ogarniam.
Jestem glupia, bo przez moje zachowanie trace wszytkich w okol. Mowiac wszystkich, mam na mysli Macka. On jest dla mnie wszystkim. I tak pozostanie. Napisalam dzis do niego. Czekam teraz az odpisze. Oby odpisal.
Mam juz dosc szkoly. Z tego faktu jestem nieszczesliwa. Chce juz wakacje, wyjazd na Woodstock, wiele melanży i wspolnych chwil z przyjaciolmi. Brakuje mi tego od roku. Chce aby wszystko sie ulozylo. Chce aby bylo dobrze miedzy mna a Mackiem. Chce byc w koncu szczesliwa!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz