Dzis dzien spedzony bardzo przyjemnie z moim przyjacielem. Dziekuje mu bardzo za wsparcie i spedzenie ze mna tej trudnej chwili. Kocham go:) pogadalismy, zapalilismy, wypilismy, posmialismy sie. Jest mi juz lepiej dzieki jego wsparciu. Mam nadzieje ze nasza przyjazn sie nie rozpadnie tak szybko.
Mialam dzis spotkac sie z Piotrusiem, ale niestety musial zostac dluzej w pracy:(
Na szczescie jutro nadrobimy to, co ominelo nas przez dwa miesiace:) czyli mozna powiedziec, ze jutrzejszy dzien takze zapowiada sie cudownie:)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz